Zasady wysyłki - BOSZart
×

Zapisz się do newslettera
Podając swój adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

Zasady wysyłki

 

Adres na terenie kraju

Przesyłki dostarczane są:

  • przez Pocztę Polską (przesyłka Biznes) - opłata 25,00 zł – przelew, karta kredytowa, czas realizacji nie jest zazwyczaj dłuższy niż 21 dni roboczych.
    kurierem – tylko na telefoniczną prośbę Kupującego – z indywidualnym ustaleniem kosztów dostawy.

 

Zamówienia na kwotę wyższą niż 499 zł dostarczane są na koszt Drukarni (tylko w przypadku wysyłki Pocztą Polską).

Wyboru dostawcy należy dokonać podczas składania zamówienia.

W przypadku otrzymania przesyłki niezgodnej z zamówieniem, Drukarnia ponosi koszt ponownej przesyłki oraz zwraca koszt odesłania błędnie przekazanego towaru.

Jeśli na fakturze pojawi się informacja o dosłaniu jednej z zamówionych pozycji w innym terminie, oznacza to, że Drukarnia dośle ją na własny koszt.

 

Adres poza granicami kraju

Całkowity koszt wysyłki ponosi Kupujący, należność można regulować kartą płatniczą lub przelewem na podany w „Płatnościach” numer konta walutowego (przelicznik zgodny z kursem NBP z dnia zamówienia). Szczegółowa informacja udzielana jest na życzenie klienta – telefonicznie, listownie lub e-mailem: art@bosz.com.pl.

Osoby składające zamówienie w imieniu instytucji proszone są o podanie, oprócz nazwy firmy także swojego imienia i nazwiska. Firmy będące płatnikiem VAT proszone są o podanie numeru NIP.

W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki, uprzejmie prosimy o poinformowanie o tym dostawcy i wypełnienie w jego obecności protokołu potwierdzającego tę okoliczność. Przesłanie Drukarni ww. dokumentu ułatwi proces rozpatrywania reklamacji.

 

Wysyłka