O nas - BOSZart
×

Zapisz się do newslettera
Podając swój adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

O nas 

Drukarnia BOSZart specjalizuje się w wykonywaniu wielkoformatowych reprodukcji dzieł współczesnych i klasycznych polskich artystów. W naszej ofercie znajdą Państwo także wydruki fotografii z dawnych lat. To propozycja dla tych, którym bliska jest sentymentalna podróż do przedwojennego Krakowa, Warszawy, w Tatry, do starych dworów i pałaców oraz Polski powojennej – wcale, jak się można przekonać, nie tak „szarej” i „bezbarwnej”.

Naszą misją jest światowa promocja polskich artystów i fotografików – jest to kontynuacja obranej przez Wydawnictwo BOSZ w 1994 roku ścieżki, jaką jest edycja albumów o sztuce, krajobrazie, przyrodzie i dziedzictwie kulturowym. Dotychczasowy dorobek wydawnictwa to ponad 470 tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym milion sześćset tysięcy egzemplarzy.

Kierując się wieloletnim doświadczeniem wydawniczym oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, chcielibyśmy poprzez druk wielkoformatowych reprodukcji przybliżyć perełki polskiej sztuki wszystkim tym, którzy pragną kontemplować ją w domowym zaciszu.

Dzięki najbardziej zaawansowanej drukarce wielkoformatowej EPSON Stylus Pro 9900  możemy zaoferować wydruki wielko- i małoformatowe, w niskim i średnim nakładzie. Drukujemy na papierach: powlekanych, niepowlekanych, samoprzylepnych, fotograficznych, na stuprocentowo bawełnianym płótnie (canvasie), który dodatkowo (na życzenie) zabezpieczamy przed kurzem warstwą werniksu i naciągamy na krosno (blejtram). Realizujemy zadania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, każdorazowo dbając o najwyższą jakość druku.

 

Laureat konkursu Teraz Polska 
Wydawnictwo BOSZ zostało laureatem konkursu Teraz Polska w 2011 roku za "wysoką jakość wydawanych książek".