Malarstwo polskie, światowe, retro i współczesne, reprodukcje obrazów na płótnie - Zdzisław Beksiński i inni malarze - BOSZart
×

Zapisz się do newslettera

Reprodukcje obrazów na płótnie

Czynimy świat Wielkiej Sztuki bardziej przystępnym. Przygotowujemy reprodukcje obrazów, grafik, rysunków znanych i cenionych artystów polskich oraz zagranicznych. Proponujemy wyroby wielkoformatowe, które będą ciekawym dodatkiem do wnętrz w domach, mieszkaniach, a także gabinetach i obiektach użytku publicznego. Wykonujemy reprodukcje na płótnie przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu poligraficznego. Nasze maszyny zapewniają dokładne odwzorowanie i idealne nasycenie.

Przygotowujemy również plakaty. Oferowane przez nas produkty powstają na bazie fotografii retro przedwojennych miast, wsi, dworków, jak też stanowią kopię oryginalnych twórców plakatu polskiego czy szwajcarskiego. Przygotowujemy także indywidualnie dopasowane do gustów naszych klientów obrazy na płótnie – bazując na prywatnych zdjęciach przekazanych drukarni BOSZart.

Największa kolekcja reprodukcji Zdzisława Beksińskiego


Zdzisław Beksiński oraz Wiesław Ochman podpisują pierwszy tom albumu Zdzisław Beksiński.
Mistrz był zawsze bliski naszej firmie i cenił sobie współpracę z Wydawnictwem BOSZ a od połowy lat 90-ych pracował tylko z BOSZ-em.

Zdzisław Beksiński

Vincent Van Gogh

Jan Matejko

Jan Matejko

Józef Mehoffer

Jan Stanisławski

Stanisław Wyspiański

Etnokarpaty